facebook
  • FORUM DIALOGU KULTUR
    Polska Nagroda im. Sérgio Vieira de Mello
  • FORUM DIALOGU KULTUR
    SAGA - warsztaty kreatywności
  • FORUM DIALOGU KULTUR
    Niedziela u Decjusza
  • GEORGE SAND - FRYDERYK CHOPIN
    Znamy wyniki!
  • 1% PODATKU
    Dziękujemy za wsparcie

Wystawa pokonkursowa „Ludzie Europy”

Na wystawie, oprócz prac zwycęzców i laureatów konkursu „Ludzie Europy”, zaprezentowane zostaną prace, które zdaniem Jury konkursu wyróżniają się wyjątkowymi walorami artystycznymi. Autorów prac serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, które odbędzie się w poniedziałek, 21 kwietnia o godzinie 12.00 w Willi Decjusza w Krakowie.

 

 

 

 

Autorzy prac, które zostaną włączone do ekspozycji pokonkursowej:

 

  • Magdalena Rubacha – Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym, 36-062 Zaczernie
  • Oliwia Szczerba – Stowarzyszenie „U Siemachy”, DOS „Na Długiej”, ul. Długa 42, 31-146 Kraków
  • Karolina Żyra – SP nr 5, ul. Zwycięstwa 10, 56-120 Brzeg Dolny
  • Patryk Róg – SP nr 2 im. H. Sienikewicza, 39-460 Nowa Dęba, ul. Leśna 40
  • Adrian Łabisz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Domaradzu, 36-230 Domaradz
  • Krystian Mróz – SP Węgliniec, ul. Kościuszki 2
  • Marek Gil – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Maruszynie Dolnej, Maruszyna
  • Agata Świetlicka – Szkoła Podstawowa w Zbylutowie, Filia Włodzice Wielkie, 59-600 Lwówek Śląski
  • Sebastian Cudzich – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Maruszynie Dolnej, Maruszyna
  • Karolina Wieczorek – Fundacja Kultury i Edukacji Żydowskiej „Gesher”, SP Lauder- Etz Chaim, ul.Żelazna 57, 53-429 wrocław
  • Jan Bukowski – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Maruszynie Dolnej, Maruszyna
  • Natalia Kulka – Szkoła Podstawowa w Łoziu, Łozie 120, 38-312 Ropa
  • Jakub Kuśnierz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Domaradzu, 36-230 Domaradz
  • Iza Hnat – Szkoła Podstawowa nr 1 w Domaradzu, 36-230 Domaradz
  • Martyna Białas – Szkoła Podstawowa nr 12, 59-300 Lubin, ul. Sowia 7
  • Maja Sobieszek – Fundacja Kultury i Edukacji Żydowskiej „Gesher”, SP Lauder- Etz Chaim, ul.Żelazna 57, 53-429 Wrocław
  • Jan Mirga – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Maruszynie Dolnej, Maruszyna
  • Magdalena Semenowicz – Gminny Zespół Szkół im. Wandy Rutkiewicz, ul. Partyzantów 4, 58-520 Janowice Wielkie
  • Sandra Ambroziak – Zespół Szkół w Międzylesiu, ul. B.Chrobrego 2, 57-530 Międzylesie
  • Zita Brejwo – Gminny Zespół Szkół im. Wandy Rutkiewicz,ul. Partyzantów 4, 58-520 Janowice Wielkie
  • Teresa Cudzich – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Maruszynie Dolnej, Maruszyna
  • Paula Winiatowska – Szkoła Podstawowa nr 12, 59-300 Lubin, ul. Sowia 7
  • Beata Karp – Świetlica Szkolna przy Szkole Podstawowej ul. Zagrodniki 21, 38-440 Iwonicz Zdrój
  • Tomasz Morawa – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Maruszynie Dolnej, Maruszyna
  • Oliwia Dymek – Zespół Szkół Publicznych, Szkoła Podstawowa Lubawka, ul. Boczna 13, 58-420 Lubawka
  • Paulina Tłomak – Szkoła Podstawowa w Ziempniowie, 39-304 Czermin
  • Natalia Dzidowska – ZSP Nr 1- Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego, 55-020 Żórawina, ul. Mikołaja Kopernika 15
  • Monika Bukowska – Zespół Szkół Publicznych, Szkoła Podstawowa Lubawka, ul. Boczna 13, 58-420 Lubawka
  • Wiktoria Gumienna – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego, ul. Żeromskiego 30, 39-300 Mielec
  • Magdalena Tomkiewicz – Zespół Szkół Miejskich nr 4, SP nr 1, im.Romualda Traugutta w Jaśle
  • Sandra Stal – Publiczna szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii Plater, plac Bohaterów W-wy 1, 59-920 Bogatynia
  • Anna Wizerkaniuk – SP nr 30, ul.Chałubińskiego 13, 58-302 Wałbrzych
  • Natalia Mrowca – Stowarzyszenie „U Siemachy”, Os. Górali 19, 31-961 Kraków
  • Karolina Kukla – Zespół Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej, ul. Reymonta 3, 34-600 Limanowa
  • Joanna Baran – Szkoła Podstawowa nr 1, im. Adama Mickiewicza, 35-069 Rzeszów, ul. Bernardyńska 4
  • Zuzanna Król – Zespół Szkół Publicznych, Szkoła Podstawowa Lubawka, ul. Boczna 13, 58-420 Lubawka
  • Anna Piątek – Fundacja Kultury i Edukacji Żydowskiej „Gesher”, SP Lauder- Etz Chaim, ul. Żelazna 57, 53-429 Wrocław
  • Aleksandra Kralka – Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka z Asyżu w Poskwitowie, Poskwitów 92, 32-095 Iwanowice
  • Karolina Rapa – PSP 31, ul. Oś. Górnicze 19a, 58-308 Wałbrzych
  • Tomasz Powązka – Zespół Szkół Publicznych, Szkoła Podstawowa Lubawka, ul. Boczna 13, 58-420 Lubawka
  • Klaudia Targosz – Szkoła Podstawowa nr 7 im.Tadeusza Kościuszki, ul. Sienkiewicza 61, 57-300 Kłodzko
  • Barbara Miąsik – Szkoła Podstawowa nr 1, im. Adama Mickiewicza, 35-069 Rzeszów, ul. Bernardyńska 4
  • Anna Zażycka – SP nr 30, ul.Chałubińskiego 13, 58-302 Wałbrzych
  • Wiktoria Rola – Fundacja Kultury i Edukacji Żydowskiej „Gesher”, SP Lauder-Etz Chaim, ul.Żelazna 57, 53-429 Wrocław
  • Agata Fałkowska – Szkoła Podstawowa nr 7 im.Tadeusza Kościuszki, ul. Sienkiewicza 61, 57-300 Kłodzko
  • Anna Broszkiewicz – Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola nr 9, ul. Nyska 66, 50-505 Wrocław
  • Agnieszka Duda – Zespół Szkół Podstawowo Gimnazjalnych w Spytkowicach, 34-745 Spytkowice 12
  • NASZA EUROPA – projekt edukacyjny na rzecz promocji praw człowieka i tolerancji w Polsce >>>
  • listopad 2007 – październik 2008

 

Partnerzy:

 

  • British Council Biuro w Krakowie
  • Instytut Europeistyki UJ
  • Instytut Politologii Akademii Pedagogicznej
  • Fundacja Kultury Chrześcijańskiej ZNAK,
  • Korporacja Samorządowa im. Józefa Dietla
  • Association for International Affairs
  • Center for the Research of Ethnicity and Culture
  • Centre for Development and the Environment at University of Oslo.

 

Honorowy patronat

 

  • Marek Nawara, Marszałek Województwa Małopolskiego
  • Józef Rostworowski, Małopolski Kuratora Oświaty

Zobacz także