Aktualności

18.07.2023

Zapraszamy na praktyki studenckie w Willi Decjusza!

Od wielu lat współpracujemy z polskimi i zagranicznymi uczelniami, przyjmując na staże i praktyki studentów, chcących zdobyć doświadczenie i poszerzyć swoją wiedzę o praktyczne kwestie związane z realizacją międzynarodowych projektów i wydarzeń kulturalnych.

W tym roku, w ramach 21. edycji Letniej Szkoły Wyszehradzkiej, wyjątkowego programu edukacyjno-kulturalnego skierowanego do studentów, absolwentów, młodych naukowców i profesjonalistów ze Słowacji, Czech, Polski i Węgier, a także innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej, Stowarzyszenie współpracowało z czterema studentkami z Polski i Francji.

Wiktoria, Gabriela, Mona i Mathilde włączały się w realizację projektu na różnych jego etapach, usprawniając proces rekrutacji, pomagając przy organizacji seminariów, wykładów i warsztatów, (dbając przy tym o ich sprawny przebieg) oraz koordynując pobyt uczestników projektu w Krakowie. Praktyki studenckie zostały zorganizowane we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim oraz Uniwersytetem Lyon 3 Jean Moulin z Francji.

W ramach praktyk, stażów i wolontariatów odbywających się w Willi Decjusza, zespół Stowarzyszenia ustala indywidualny harmonogram działania  dla każdej osoby, aby w możliwe jak najlepszym stopniu spełnić jej oczekiwania i poszerzyć wiedzę o praktycznie kwestie związane z pracą w sektorze kultury.

Jeżeli szukasz miejsca do odbycia swoich praktyk, skontaktuj się z nami, wysyłając swoje CV na adres: villa@villa.org.pl!

 

 

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookie w dowolnym momencie, a także dowiedzieć się więcej na ich temat