Aktualności

26.04.2023

Letnia Szkoła Wyszehradzka – dziękujemy za wszystkie aplikacje!

Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone na początku maja. Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów mediów społecznościowych. O wynikach poinformujemy każdego z uczestników drogą mailową. Część uczestników otrzyma również informacje o liście rezerwowej, która na bieżąco będzie aktualizowana.

Wszystkim, którzy aplikowali, życzymy pomyślności!

Jeżeli macie jakieś pytania, nasz zespół z przyjemnością na nie odpowie. Wystarczy wysłać maila na adres: summerschool@villa.org.pl

Kultura na uchodźstwie. Dni solidarności w Willi Decjusza

Kultura na uchodźstwie. Dni solidarności w Willi Decjusza

17.05.2023
W dniach 3-4 czerwca 2023 odbędzie się druga edycja wydarzenia „Kultura na uchodźstwie. Dni solidarności w Willi Decjusza”. Jest ono naszą odpowiedzią na trudną sytuację demokratycznej opozycji w Białorusi i pogłębiającego się w tym państwie kryzysu wartości demokratycznych i swobód obywatelskich. Mając w pamięci postaci i wysiłki polskich twórców kultury na uchodźstwie do rozmowy zapraszamy Białorusinów – ofiary politycznych opresji, który byli zmuszeni wyemigrować ze swojej ojczyzny, by znaleźć nowe miejsce do życia i pracy twórczej.
Harmonogram zajęć CAS w Marcu

Harmonogram zajęć CAS w Marcu

14.03.2023
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby w wieku 60+ mieszkające na terenie Gminy Kraków, zainteresowane spędzaniem wolnego czasu w miłym gronie i w wyjątkowych przestrzeniach zespołu pałacowo-parkowego Willi Decjusza.
Zapraszamy na praktyki studenckie w Willi Decjusza!

Zapraszamy na praktyki studenckie w Willi Decjusza!

18.07.2023
Od wielu lat współpracujemy z polskimi i zagranicznymi uczelniami, przyjmując na staże i praktyki studentów, chcących zdobyć doświadczenie i poszerzyć swoją wiedzę o praktyczne kwestie związane z realizacją międzynarodowych projektów i wydarzeń kulturalnych.
Nowy Radar jest dostępny online

Nowy Radar jest dostępny online

14.03.2023
Po dziewięciu latach od ukazania się ostatniego numeru magazynu „Radar” postanowiliśmy przygotować wyjątkową trójjęzyczną (polsko-ukraińsko-niemiecką) publikację, która nawiązuje do poprzednich numerów „Radaru” wydawanego w latach 2010-2014.
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookie w dowolnym momencie, a także dowiedzieć się więcej na ich temat