Aktualności

22.03.2024

Projekt SUMO – startujemy!

Celem projektu SUMO: Scaling-up Multiculturally-oriented Organizations jest wzmacnianie kompetencji i podnoszenie wiedzy oraz zdolności do aktywnego uczestnictwa w procesach kreowania lokalnej polityki i usług publicznych przez przedstawicieli i przedstawicielki mniejszości etnicznych i narodowych w Krakowie.

Dzięki zrealizowanym w ramach projektu spotkaniom sektorowym, warsztatom i treningom antydyskrymiancyjnym oraz opracowanemu dokumentowi strategicznemu policy paper zostanie wzmocniony proces upodmiotowienia i uwzględniania potrzeb i głosu przedstawicieli grupy zagrożonej wykluczeniem i marginalizacją w życiu publicznym Krakowa.

Program będzie realizowany w Krakowie przy udziale lokalnej społeczności wielokulturowej, w szczególności grup gotowych i aktywistów zainteresowanych sformalizowaniem ich działań jako organizacji pozarządowych.

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookie w dowolnym momencie, a także dowiedzieć się więcej na ich temat